Menu

Kontakt

Małopolska Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych

Adres pocztowy:

ul. Szlak 61
31-153 Kraków

Telefon:

(12) 422-88-54

(12) 430-07-23

Fax:

(12) 422-88-54

Strony WWW:

http://www.moipip.org.pl

Biuro Izby czynne: pon. - pt. 8.00 - 16.00

Prawo Wykonywania Zawodu czynne: pon. 10.00-18.00, wt., śr., pt., 9.00-15.00, czwartek - nieczynne

Adresy e-mail:

Biuro MOIPiP: biuro@moipip.org.pl

Przewodniczący MORPiP mgr Stanisław Łukasik: slukasik@moipip.org.pl

Wiceprzewodnicząca MORPiP Maria Kaleta: mkaleta@moipip.org.pl

Wiceprzewodnicząca MORPiP Anna Polonek: apolonek@moipip.org.pl

Wiceprzewodniczący MORPiP mgr Tadeusz Wadas: twadas@moipip.org.pl

Sekretarz MORPiP mgr Danuta Adamek: dadamek@moipip.org.pl

Skarbnik MORPiP mgr Marek Kucab: skarbnik@moipip.org.pl

Komisja Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego MOIPiP: komisjaksztalcenia@moipip.org.pl  

Dział Prawa Wykonywania Zawodu: pwz@moipip.org.pl

Praktyki (działalność gospodarcza): praktyki@moipip.org.pl

Ksiegowość: ksiegowosc@moipip.org.pl

 

 

Formularz kontaktowy

Bardzo zależy nam na kontakcie. Jeżeli masz jakieś sugestie odnośnie pracy Izby, chcesz podzielić się z nami swoimi pomysłami lub po prostu wyrazić własne zdanie, to zachęcamy do kontaktu z nami. Zapraszamy.

Wyślij wiadomość

Biuletyn Informacji Publicznej
x

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.