Menu

Pełnomocnicy

Pełnomocnicy VII Kadencji Małopolskiej Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Krakowie

Adamczyk Anna - OLMED Sp. z o.o., 32-300 Olkusz,
Bal Maria - Uzdrowiska Rabka SA, Rabka-Zdrój,
Białoń-Janusz Anna - Towarzystwo Przyjaciół Chorych Hospicjum, Kraków,
Brzozowska Helena - Szpital Specjalistyczny Chorób Płuc, Zakopane,
Bzdyra Grzegorz - Areszt Śledczy w Krakowie,
Cholewa Bogusława - NZOZ Ziemiańscy, Rabka – Zdrój,
Czajkowska Małgorzata - II Katedra Chorób Wewnętrznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie
Czapor Anna - Centrum Onkologii Instytut im. M. Skłodowskiej – Curie, Kraków,
Dobrzańska Małgorzata - Ośrodek Rehabilitacji Narządu Ruchu „Krzeszowice”,
Doroz Jolanta - Szpital Uniwersytecki w Krakowie,
Dróżdż Małgorzata - SP ZOZ Kalwaria Zebrzydowska,
Dymitry Weronika - Szpital Powiatowy im. T. Chałubińskiego, Zakopane,
Dziad Joanna - Szpital Specjalistyczny im. St. Żeromskiego, Kraków,
Flak Halina - NCM Sp. z o.o, Niepołomice,
Frajkowska Alicja - Małopolski Ośrodek Rehabilitacji Dzieci „Solidarność”, Radziszów,
Gacal Joanna - Szpital Powiatowy w Limanowej,
Gałka-Piątek Małgorzata - NZOZ Nowy Szpital w Olkuszu,
Ginalska Gabriela - Koło Emerytek przy MOIPIP,
Gluz-Golik Urszula - Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II, Kraków,
Gniecka Józefa - Szpital Miejski w Rabce – Zdroju ,
Golasik Dorota - Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego, Oświęcim,
Grygoruk Agata - Zespół Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu,
Grys Kazimiera - Uzdrowisko Krynica – Żegiestów, Krynica,
Gubała Małgorzata - SP ZOZ Myślenice,
Jucha Agnieszka - NZUP AMIKUS, Miechów,
Kaczmarczyk Agata - Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II, Kraków,
Kalemba Urszula - Szpital Specjalistyczny im. Rydygiera, Zakład Opieki Długoterminowej Maków Podhalański,
Kałkus Beata - Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika Kraków,
Kamińska Halina - Szpital Uniwersytecki, Kraków,
Kapustka Iwona - NZOZ Kraków-Południe, Kraków,
Kołodziej Bożena - Centrum Medycyny Profilaktycznej, Kraków,
Korbel-Pawlas Monika - Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny, Zakopane,
Korczak Agnieszka - Śląskie Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowe, Rabka - Zdrój,
Kordas Danuta - NZOZ Szpital na Siemiradzkiego im. Czerwiakowskiego, Kraków,
Kot Teresa - Żłobek Samorządowy Nr 13, Kraków,
Kukuła Irena - Gminny ZOZ, Kęty,
Kurbiel Agnieszka - Szpital Specjalistyczny im. L. Rydygiera Sp. z o.o., Kraków,
Łatak Ewa - Szpital Specjalistyczny im. J. Babińskiego, Kraków,
Łysak Jolanta - NZOZ „Rodzina”, Wadowice,
Madejewska Urszula - DPS, ul. Krakowska, Kraków,
Marks Wiesława - Zespół Lecznictwa Otwartego, Wieliczka,
Marzęda Grażyna - Przychodnia Zdrowia Skawina, Skawina,
Maziak Grażyna - Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II, Nowy Targ,
Mazurek Agata - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Proszowice,
Milczarek Krystyna - „Zdrowie” s.c., Andrychów,
Nowakowska Renata - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej „VITAL-MED.”, Mszana Dolna,
Oskędra Iwona - Zakład Pedagogiki Medycznej, Instytut Pielęgniarstwa i Położnictwa, Kraków,
Pęgiel Marzena - V Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w Krakowie,
Podolska Teresa - Wojewódzki Szpital Okulistyczny, Kraków,
Pokojska Urszula - Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, Kraków,
Polus Grażyna - Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach,
Potrzebny – Curyło Janina - Szpital Miejski Specjalistyczny im. G Narutowicza, Kraków,
Pytlik Anna - Dom Pomocy Społecznej Kraków, ul. Łanowa,
Rekucka Aleksandra - NZOZ Kraków – Południe,
Rys Beata - Wojewódzki Szpital Psychiatryczny, Andrychów,
Siemek Teresa - NZOZ Trzebinia,
Skopińska Grażyna - Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego Chrzanów,
Skrzypoń Lucyna - SP ZOZ Sucha Beskidzka,
Sławek Alicja - Krakowskie Centrum Rehabilitacji, Kraków,
Stanik Renata - Szpital Powiatowy w Chrzanowie,
Stańda – Nowakowska Monika - Diagnostyka, Kraków,
Stążka Danuta - NZOZ DOM-MED., Kraków,
Szczypta Anna - Szpital Zakonu Bonifratrów, Kraków,
Szpila Maria - Szpital Specjalistyczny im. J. Dietla, Kraków,
Ścisłowicz Elżbieta - Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce-Zdroju,
Turkanik Edyta - SCANMED, Szpital św. Rafała, Kraków,
Tyrpa Bogusława - Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA w Krakowie,
Woźniak Lucyna - Małopolski Ośrodek Medycyny Pracy, Kraków,
Wypchał Mieczysława - Wojewódzki Szpital Chorób Płuc, Jaroszowiec,
Zabdyr Alina - Szpital Uniwersytecki w Krakowie,
Zdulska Anna - Centrum Medyczne Ujastek, Kraków,
Zegan Piotr - Szpital św. Anny w Miechowie,
Zielińska Ewa - GPPiP „Zdrowie”, Słomniki,
Żurek-Syska Małgorzata - Uniwersytecki Szpital Dziecięcy, Kraków,
Żydzik Agnieszka - Miejskie Centrum Medyczne, Libiąż,

Biuletyn Informacji Publicznej
x

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.